Scrapowanie codziennością i wyróżnienie

 Dziewczyny z blogu CRAFTYpantki zaproponowały wyzwanie: Scrapowanie codziennością - apteka. Szczerze przyznam, wykorzystałam apteczne rzeczy inaczej niż zamierzałam. Planowałam całe tło scrapa zrobić za pomocą gazy przyklejonej do tektury, ale ani za pierwszym, ani za drugim razem nie wyszło to o co mi chodziło. Więc zrobiłam fakturę przy pomocy gazy oraz pustych opakowań po tabletkach. Miał być jeszcze plaster, ale takiego z Carsami nie znalazłam  (a musiał być z Carsami, bo cała pracę nadzorował Mikołaj ;) ). Na koniec jeszcze porobione żółte kółeczka ampułką po 'kulkach na grypę' ;)A teraz, bardzo, bardzo dziękuję Kasi za przyznane wyróżnienie. Jest mi szalenie miło :) Problem jest jeden, nie jestem w stanie wskazać dziesięciu blogów i wyróżnić osoby je prowadzące, gdyż tych blogów jest znacznie więcej.  Moja Droga, mam nadzieję, że rozumiesz (zresztą zaraz by wróciło do Ciebie :) ). Zresztą, największym wyróżnieniem jest każdy komentarz, który zostawiasz Ty  i każdy kto do mnie zagląda i ma ochotę pochwalić to co robię.  A poza tym, ja mam dość wystawiania ocen na co dzień w pracy ;P Natomiast chętnie zrobię listę rzeczy, które mnie uszczęśliwiają
 1. Szczęście  Mojej Rodziny
oraz (kolejność dowolna)
 • Książki - Fabryka Słów uszczęśliwia mnie zdecydowanie najczęściej w tej kwestii ;)
 • kwiaty, zwłaszcza sucholuby (za którymi już tęsknię b. mocno)
 • wszelkiego rodzaju 'robótki' 
 • kino azjatyckie
 • prowadzenie tego bloga oraz Wasze na nim odwiedziny
 • i wiele innych codziennych przyjemności
Pozdrawiam!

Tags:

Share:

2 komentarze

 1. Dziękujemy serdecznie za dodanie pracy, która oczywiście weźmie udział w losowaniu! Uwielbiam takie eksperymenty przy tworzeniu tła, człowiek nigdy nie ma tak do końca pewności, co mu wyjdzie.
  ,

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolejny cudny scrap. Świetnie Ci wychodzą tła robione domowymi sposobami.Trochę ich było, ale każdy równie uroczy jak ten. Trzymam kciuki za powodzenie w losowaniu.

  OdpowiedzUsuń

Thank you for stopping by :)