Sketchy Thursdays DT

Ha, już mogę się pochwalić, że zostałam przyjęta do fantastycznej grupy 'dizajnerek' tworzących blog Sketchy Thursdays!!!Jupiii! Tutaj został przedstawiony cały nowy i stary zespół :) Przez najbliższe 6 miesięcy będę tworzyć layouty do cotygodniowych wyzwań :) Fantastycznie!

Yes! I can finally make the announcement - I was chosen to be a member of the new DT for Sketchy Thursdays!!!  Here you can meet all of the members of DT. I am excited and honored to be a part of this wonderful team. I'll do my best!


Share:

4 komentarze

 1. Witam serdecznie może trochę nie na temat ale zbieram na moim blogu dotyczącym szablonów do Blogera społeczność która będzie obserwatorem mojego bloga dlatego mam dla Ciebie mała prośbę jeśli to nie problem , Proszę dodaj Się do osób obserwujących mój blog a jeśli posiadasz już konto na Google plus daj mojemu blogowi plusa. Dla Ciebie to dosłownie minutka czasu a dla mnie ogromna pomoc by Polska blogosfera mojej ukochanej platformy jaka jest Blogger dostrzegła mój blog a tym samym by polubił mnie wujek Google.

  Więc jeśli to nie problem dodaj się proszę do osób obserwujących mojego bloga, zapulsuj go i korzystaj do woli z jego zawartości w celu zmiany wyglądu Twojego bloga według swoich własnych gustów i potrzeb ;)

  Pozdrawiam serdecznie
  Robert z bloga → Darmowe Szablony Do Bloggera

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję:):)
  Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń

Thank you for stopping by :)