Naturalnie naturalny

Craftypantki zaproponowały w tym miesiącu zabawę pt. Zanim wynaleziono barwniki. Cała idea polega na pracy z naturalnymi barwami, zatem do wykorzystania wszelkiego rodzaju tektury, sznurki, koronki, płótno itp. Oczywiście, mile widziany recykling.
Ja długo się nie zastanawiałam ...  wczoraj zobaczyłam, wczoraj zrobiłam :)  Wykorzystanie książki jako ramki do zdjęcia chodziło za mną od jakiegoś czasu (to oczywiście, żadne odkrycie, ale zawsze podobały mi się wszelkiego rodzaju prace z wykorzystaniem starych książek), zawsze jednak brakowało tych paru minut ;) Zmobilizowałam się jednak dzięki dziewczynom i w rekordowo krótkim czasie powstała 'ramka'

100% recyklingu... no dobra, 99% :) W użyciu: książka (zdobyta specjalnie do wykorzystania,  a i tak z ciężkim sercem się z nią rozprawiałam), materiał wygrzebany z dna szuflady (mający już swoje lata), kawałek starej firanki, tektura z pudełka od scrapowych papierów (jeszcze nie zdarzyło mi się wyrzucić pudła po papierach ;)), biały przezroczysty materiał, sznurek, kora brzozy (z niej wycięłam serduszko). Ze scrapowych materiałów: kawałek taśmy (nie mogłam się powstrzymać), biała akrylówka i wycięty ILSowy papierowy aparat.

Pozdrawiam!

Share:

6 komentarze

 1. I wyszło fantastycznie!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. to się nazywa piękno naturalne :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Doskonałość, jak pięknie te naturalne materiały uwypuklają zieleń ze zdjęcia. I nic a nic nie jest ponuro. Pięknie dziękuję za uroczy wkład w wyzwanie craftypantkowe :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł, super to wygląda!
  Pozdrawiam cieplutko =}

  OdpowiedzUsuń
 5. oj super wyszla ta rameczka! gratuluje pomyslu na wykorzystanie ksiazki ktorej brzeg fantastycznie sie wpasowal ze swa surowoscia :)
  dziekuje ze wziecie udzialu w wyzwaniu na Craftypantkach :*

  OdpowiedzUsuń

Thank you for stopping by :)