Witamy wiosnę

czyli kolejne wyzwanie HopmArtu. Należało wykonać pracę, która kojarzy się z wiosną oraz użyć własnoręcznie zrobionego kwiatka. Nie przepadam robić kwiatków typu różyczki itp (nie mam do nich zupełnie cierpliwości, wolę podziwiać je np. u  Kasi  :)), ale jakoś wybrnęłam z zadania i kwiatek jest ;)  Dla mnie wiosna to jednak przede wszystkim zieleń  oraz  brąz i trochę 'słoneczka', więc  w takiej tonacji jest LO (ubolewam, że w tym świetle ta zieleń nie rzuca się w oczy, a za dnia i słońca brak, więc chyba lepszego zdjęcia nie będzie :/ ).


[edit]  Złapałam promyk słońca, więc dorzucam jeszcze jedno zdjęcie  ;)

Pozdrawiam!

Tags:

Share:

4 komentarze

 1. Ślicznie, Kasiu!!! Fotkami się nie przejmuj, bo nie są złe. UHK-i chyba wszyscy znają, więc tą zieleń można sobie wyobrazić, jaka jest w rzeczywistości.
  Jeśli chodzi o kwiatki, to podeślij mi na maila adresik, to trochę powycinam i zrobię je dla Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 2. BArdzo ładna praca. U mnie za oknem dzisiaj...śnieg no a miała już być wiosna. No, norazie tylko na naszych pracach. Bardzo Ci dziękuję za udział w wyzwaniu Hopmart.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kasiu sliczna praca wiosne jak najbardziej widac, chocby motyle i piekne zdjecie (Kasia robi naprawde cudowne kwiaty!!!). A mnie zainspirowaly kaktusiki do zrobienia mojego kwatuszka, Twoje;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję!

  Kasieńko jesteś kochana! Ja zresztą też coś dla Ciebie mam (tzn. pomału się robi ;))

  OdpowiedzUsuń

Thank you for stopping by :)